Pojmy

 

QS - Pojem Quickstrike zavedla značka Nike a označuje kolekce i samostatné modely, které jsou vyráběny v omezeném počtu kusů, z netradičních materiálů a netradičními postupy. Ve většině případů se jedná modely, které jsou na území České a Slovenské republiky zastoupeny pouze několika málo kusy.

GS - to je zkratka pro pojem Grade School. Pojmem GS se označují boty, které vyjdou právě v těchto menších velikostech. Jsou to velikosti 35,5 - 40 EUR.


SP - Speciál

 

Pinnacle - Zboží s tímto označením je ve špičkovém provedení.

 

SB - to je zkratka pro pojem Nike Skateboarding, tento pojem byl poprvé představen v roce 2002, dodnes získala mnoho tváří skateboardingu, jako třeba Paula Rodrigueze, Erica Kostona nebo Stefana Janoskiho. V naší nabídce si můžete vybrat spoustu modelů této skate kolekce, které využijete i na běžné nošení.


Flyknit -

Nike Flyknit je nová technologie, která debutovala v únoru 2012. Proces vývinu tval přes čtyři roky než Nike "našel" perfektní metodu, která umožňuje pocit "druhé kůže". Flyknit se stává čím dál tím víc populární.


OG - znamená originální. Může se jednat o originální barevnou kombinaci nebo o originální pár (např. u Air Jordan 1 je OG pár pouze z roku 1985). U prodeje tenisek OG znamená původní (krabice, tkaničky atd.).Akční nabídka !Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Heuréka - Ověřeno zákazníky