Odstoupení od smlouvy

Vrácení zboží - odstoupení od smlouvy ve 14denní lhůtě
1. Kupující, který uzavřel kupní smlouvu na dálku a zakoupil zboží v eshopu, má právo do 14 (čtrnácti) dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu (v souladu s novým občanským zákonem § 1829 odst.1)
2. Odstoupí-li kupující od smlouvy, zašle nebo předá prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 (čtrnácti) dnů od odstoupení od kupní smlouvy, zboží, které od něho obdržel.
3. Ustanovení § 1832 odst. 4 občanského zákoníku uvádí, že „odstoupí-li spotřebitel (kupující) od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky spotřebiteli (kupujícímu) dříve, než mu spotřebitel (kupující) zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodejci odeslal.
4. Zboží musí být vráceno v původním stavu, neporušené, nepoužité, nenošené, neprané, včetně originálních visaček, štítků a prodejních dokladů.

5. Po vrácení zboží prodávajícímu budou kupujícímu vráceny peněžní prostředky na jím udané číslo bankovního účtu. Maximální lhůta na vrácení peněžních prostředků je 14 dnů, prodávající se však bude snažit odeslat penežní prostředky v co nejkratším možném termínu.
6. V případě, že Kupující vrací ve 14-ti denní lhůtě zboží bez původních obalů a visaček, nebude mu vrácena kupní cena za zboží v plné výši. Prodejce v tomto případě poníží kupní cenu o opotřebení. Ve 14-ti denní lhůtě nelze vrátit zboží Kupujícím použité, poškozené nebo prané.
7. Náklady na doručení zboží zpět prodávajícímu hradí plně kupující. Zboží je možno po předchozí dohodě vrátit i osobně.
8. Pokud Kupující odstoupí od smlouvy s Prodávajícím, vrátí Prodávající bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy byla Prodávajícímu doručena informace o odstoupení od smlouvy, všechny platby, které od Kupujícího obdržel, včetně nákladů na dodání zboží ke Kupujícímu (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání nabízený Prodávajícím).

Pro účely uplatnění práva odstoupit od smlouvy musíte o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy informovat odesláním oznámení o odstoupení od smlouvy ve výše uvedené lhůtě 14 dnů Prodávajícího, formou jednoznačného prohlášení (např. dopisu zaslaného poštou, nebo e-mailem).
Obratem Vám zašleme potvrzení o přijetí tohoto oznámení o odstoupení od smlouvy.

 


Akční nabídka !Košík  

Žádné zboží

Poštovné 0 Kč
Celkem 0 Kč

K pokladně

Heuréka - Ověřeno zákazníky